Ana Sayfa    /    MK Gilze    /    Tarihçe

Tarih

MK Gilze, 1991 yılında Bay Frank Kennes tarafından ev yapımı bir garajda başlatıldı. O zaman, çalışma esas olarak gıda makinelerinin revizyonu ve bakımından oluşuyordu.


1993 yılında daha büyük bir atölyeye taşındı. Bu, kışın girmek istediği eski, büyük bir ahırda bir atölyeydi.


1999'da bu nedenle eski binayı yıkmaya ve ofisle bir atölye gerçekleştirmeye karar verdi. Çalışma genişletildi ve ilk çalışanlar işe alındı.


2011 yılında oğlu Bart yardımcı olacak ve faaliyetlerin genişlemesi olacak. Bu, mevcut binayı çok küçük hale getiriyor ve şu anda bir çözüm arıyor. 2011 yılında çözüm Gilze'deki Midden Brabant Poort'ta yeni bir inşaat projesinde bulundu. Haziran 2012'de yeni işyeri inşaatı tamamlandı. Yeni binaya taşındıktan sonra bile, 2015 yılında binanın yanında ekstra bir arazi parçası satın alındı ​​ve 2016'da mevcut yerin kamyonlar için bir yükleme ve boşaltma iskelesi ile genişletilmesi başladı.


2017 yılında yeni bina tamamlandı ve MK Tooling kuruldu. Machines Kennes (MK) 'nin bu kısmı gelişmeye ve Multivac ile ilgili parçalara odaklanacaktır. bir Multivac paketleme makinesinin aşınan parçalarını veya şekil ve sızdırmazlık parçalarını düşünün. 2017 yılında şirketin Bay Bart Kennes'e devri de gerçekleşecek.


2018'den itibaren şirket tamamen Bart ve Henriette tarafından yönetilecek ve Frank günlük roller dışındaki yönetim ve danışmanlık rolünü üstlenecek.

 

2020'de tamamen kendine ait ve yeni bir Derin çekme makineleri serisi kurulacak. MK Gilze'nin halihazırda sahip olduğu satın alma ve satış kanallarından yararlanarak Avrupa'nın büyük bir kısmına hızlı bir şekilde hizmet verebilir ve makine tedarik edebiliriz. İlk makine Eylül 2020'de teslim edilecek